ranking lokat bankowych
Rankingi Finansowe

Ranking lokat bankowych. Sprawdź które lokaty przyniosą zysk

2 czerwca, 2015

Ranking lokat bankowych

Lokata bankowa jest jedną z najpopularniejszych form deponowania pieniędzy. Wpłacamy do banku nasze oszczędności na określony czas, a po jego upływie możemy wypłacić pieniądze wraz z odsetkami. Możemy wybrać lokaty na kilka dni, miesięcy czy nawet lat. Na rynku dostępne są lokaty z oprocentowaniem stałym lub zmiennym. Lokata jest z reguły wyżej oprocentowana niż tradycyjne konto, jednak trzeba liczyć się z tym, że wypłacając pieniądze przed określonym w umowie terminem utracimy odsetki.

Warto zapoznać się z różnymi ofertami lokat bankowych, aby wybrać najkorzystniejszą ofertę dla nas. Przedstawiamy majowy ranking lokat bankowych wraz z potrzebnymi szczegółami.

Zobacz również

1 Komentarz

 • Reply Virtual server 6 października, 2016 at 9:24 pm

  Oprocentowane depozyty bankowe, w tym przede wszystkim lokaty i rachunki oszczednosciowe, nieustannie pozostaja najczesciej wybierana forma oszczedzania wsrod Polakow. Mimo niskich stop procentowych, ktore posrednio wplywaja na oprocentowanie lokat, oszczedzajacy wciaz trzymaja swoje srodki pieniezne na depozytach terminowych. W Polsce wciaz panuje nieufnosc do bardziej ryzykownych sposobow inwestowania oszczednosci. Nie podlega watpliwosci, ze to wlasnie bezpieczenstwo lokowania srodkow w bankach w glownej mierze wplywa na wysoka popularnosc lokat bankowych i rachunkow oszczednosciowych.

 • Odpowiedz

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  Przeczytaj poprzedni wpis:
  ranking kont osobistych
  Ranking kont osobistych. Zobacz gdzie założyć konto osobiste

  Ranking kont osobistych Konto osobiste to rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Obecnie jest to najpopularniejsza forma przechowywania pieniędzy. Posiadanie konta umożliwia nam…

  Zamknij