RANKING KANTORÓW INTERNETOWYCH
Rankingi Finansowe

Ranking Kantorów Internetowych Top 5. Najlepsze kantory internetowe w Polsce

7 maja, 2015

Ranking kantorów Internetowych Top 5

Na przestrzeni ostatnich lat powstaje coraz więcej kantorów umożliwiających wymianę walut drogą internetową. Zyskują one coraz większą popularność ze względu na szybkość i wygodę świadczonych usług. Jak z szerokiego grona firm działających w branży walutowej wybrać najlepszą? Przygotowaliśmy specjalny ranking kantorów internetowych, który ułatwi podjęcie decyzji.

Walutowy lider – Cinkciarz.pl

Najpopularniejszym kantorem według użytkowników internetu jest Cinkciarz.pl. Jego serwis jest najczęściej odwiedzaną platformą wymiany walut. Cinkciarz.pl dosłownie miażdży konkurencję – liczba odwiedzin dziennie na stronie jest znacznie wyższa niż na pozostałych stronach razem wziętych. Ma to z pewnością związek z ofensywą reklamową prowadzoną przez Cinkciarza. Firma obrała kierunek promocji przez sport i objęła patronatem między innymi Reprezentację Polski w piłce nożnej i koszykarski Stelmet Zielona Góra. Dzięki temu marka spółki jest najbardziej rozpoznawalna.

Na drugim miejscu rankingu popularności znajduje się InternetowyKantor.pl. Jest to pierwsza tego typu firma w Polsce. Na najniższym stopniu podium uplasował się Kantor.pl, który coraz mocniej się rozwija i walczy o nowych użytkowników.

Tuż za podium znalazły się Walutomat.pl oraz WalutoBox.pl – dwa serwisy społecznościowe, które oferują wymianę walut między użytkownikami bez pośrednictwa banków i kantorów. Dzięki temu korzystanie z usług tych firm zwolnione jest z prowizji. Zarówno Walutomat.pl, jak i WalutoBox.pl stopniowo zdobywają zaufanie klientów.

RANKING KANTORÓW INTERNETOWYCH

 

Nazwa Kantoru Internetowego

Ilość walut Kantoru Internetowego

Ilość banków współpracujących

Analizy walutowe

Cinkciarz.pl

25

28

TAK

InternetowyKantor.pl

20

18

TAK

Kantor.pl

4

18

TAK

Walutomat.pl

5

8

NIE

WalutoBox.pl

5

6

NIE

 

Zobacz również

3 komentarze

 • Reply martis 12 października, 2015 at 10:38 am

  Ja korzystam z inkantor warto sobie sprawdzić jak to działa i zajrzeć bo naprawdę kursy są dobre lepsze niż w stacjonarnych kantorach dlatego wybieram inKantor bo jest opłacalny.

 • Reply analityk 16 listopada, 2015 at 1:03 pm

  Jak dla mnie, takie rankingi to bzdura. Wybór najlepszego kantoru jest prosty – ma być tani i bezpieczny, a rozwiązaniem tego problemu już od dawna są porównywarki, takie jak strefawalut.pl . Codziennie aktualizują kursy i pozwalają szybko sprawdzić oferty portali w swoim kalkulatorze.

 • Reply Kelo 16 listopada, 2016 at 9:50 pm

  Warto sobie na bieżąco sprawdzać opinie, zwłaszcza o nowych kantorach. Niskie kursy to jednak nie wszystko ;/ chwilka na np. jakikantor.pl i mamy spoko pojęcie co i jak, nie ma co mieć niepotrzebnie problemów z „dziwnymi” kantorami

 • Odpowiedz

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Kantor internetowy Cinkciarz.pl opinie i informacje

  Cinkciarz.pl jest pierwszym w Polsce kantorem internetowym, umożliwiającym wymianę walut 24h na dobę. Firma na rynku istnieje od 2010…

  Zamknij