program promujesz zyskujesz
Banki i konta

Promujesz bank − zbierasz bonusy. Poznaj prosty sposób na zarobienie 1000 zł!

23 maja, 2018

Banki mogą kojarzyć się tylko i wyłącznie z zaciąganiem kredytów, wysokimi opłatami i prowizjami. Okazuje się jednak, że nie zawsze jest to zgodne z prawdą. Przykład to eurobank, który nie tylko proponuje okazyjne i konkurencyjne koszty kredytów, ale rozdaje on również pieniądze, nawet do 1000 zł. Co zrobić, aby zarabiać z eurobankiem?

O co chodzi w programie „Promujesz – Zyskujesz”?

Każdy, kto chciałby zdobyć kilkaset złotych, może wziąć udział w programie „Promujesz – Zyskujesz”, który został zorganizowany przez eurobank. Taka współpraca przynosi jedynie same korzyści i zero kosztów. Chodzi o to, aby polecać produkty bankowe innym osobom, czyli potencjalnym klientom eurobanku. Przystąpienie do programu jest niezwykle proste. Robi się to przez Internet, w placówce lub podczas rozmowy telefonicznej.

Polecasz i zdobywasz gotówkę

Osoba biorąca udział w programie promuje produkty eurobanku (kartę kredytową, pożyczkę gotówkową, kredyt konsolidacyjny) swoim znajomym. Bank wynagradza taką współpracę i przelewa 50 zł za skuteczne zareklamowanie karty kredytowej lub 200 zł, kiedy jest to pożyczka gotówkowa lub kredyt konsolidacyjny. Łącznie 5 bonusów daje nawet 1000 zł. Zyskują ponadto ci, którym został polecony eurobank. Bonus dla takiej osoby może wynosić 200 zł.

Poznaj szczegóły Programu „Promujesz – Zyskujesz”!

Przede wszystkim godne uwagi jest to, do kiedy obowiązuje omawiana promocja. Ta okazja ważna jest tylko do 31 maja 2018 roku. Przed tym dniem osoba, której polecony został eurobank, powinna zawrzeć umowę.

Ponadto biorący udział w programie powinni spełniać określone warunki. Jest to posiadanie konta w eurobanku co najmniej 3 miesiące i terminowe spłacanie zobowiązań kredytowych. Cały program oparto na przekazywaniu klucza, czyli kodu polecenia. Biorący udział w programie przekazuje go innej osobie, a ta podaje kod w banku i przystępuje do programu jako polecona.

Znaczenie mają także kwoty, na jakie zawierane są umowy. Kredyt konsolidacyjny lub pożyczka nie powinny być podpisywane na kwoty mniejsze niż 5 000 zł. Tymczasem w przypadku karty kredytowej, limit ten nie może być niższy niż 2 000 zł. Do tego należy dokonać kartą minimum trzy płatności przez trzy miesiące od podpisania umowy. To proste! Nic nie tracisz, a możesz bardzo dużo zyskać. Zapoznaj się z promocją i jej regulaminem na stronie eurobanku.

Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pokolenie Y, czyli Millenialsi – kim są i czego się boją?

Pokolenie Y, nazywane też Millenialsami, to nazwa grupy osób urodzonych między 1980 a 2000 rokiem. Innymi słowy, to ludzie,…

Zamknij