O nas

Finansjer to świeży portal informacyjny tworzony przez doświadczonych profesjonalistów. To miejsce, w którym przybliżamy niuanse finansowego świata, kulisy działania banków oraz kruczki prawne, których wszyscy powinni się wystrzegać. Codziennie publikujemy najnowsze informacje ze świata oraz porady. Wszystko w prosty i zrozumiały sposób. Finansjer jest portalem stworzonym dla zwykłych ludzi, którzy na co dzień borykają się z tradycyjnymi problemami.

Radzimy i podpowiadamy. Naszą misją jest dotarcie do ludzi, którzy wcale nie muszą posiadać doktoratów z zarządzania i finansów. Chcemy przekazywać wiedzę w prosty i zrozumiały sposób. Tak, aby zawiłe kruczki prawne i nieczyste bankowe zagrania przestały być czarną magią.

U nas między innymi dowiecie się jak zabezpieczyć swoje dane w internecie, jak rozpocząć własną działalność i odzyskać połkniętą przez bankomat kartę debetową.

Jesteśmy też otwarci na wymianę spostrzeżeń i doświadczeń. Jeśli masz jakieś wątpliwości, zostaw swój komentarz, lub napisz email. Odpowiemy na każde pytanie. Jesteśmy Twoim finansowym drogowskazem.