Kredyty i Pożyczki

Gdzie znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy?

20 kwietnia, 2020

Prawdopodobnie większość z nas w pewnym momencie swojego życia znalazła się w sytuacji, kiedy to potrzebowała szybkiego przypływu gotówki. Możliwe, że część osób zdecydowała się wówczas na kredyt gotówkowy. Jest to jeden z szybszych sposobów na zasilenie domowego budżetu lub po prostu na realizację marzeń. Ze względu na popularność tego rozwiązania, coraz częściej spotykamy się z licznymi ofertami banków, które pragną nas zachęcić poprzez obietnice korzystnych warunków zaciągnięcia kredytu gotówkowego. Jak więc wśród tylu ofert znaleźć tą najlepszą? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w tym krótkim artykule.

Z czego wynikają dodatkowe koszty kredytu gotówkowego?

Z każdą ofertą kredytu gotówkowego należy się bardzo dogłębnie zapoznać, bowiem nie zawsze okazuje się ona tak korzystna, jak przedstawiają ją pożyczkodawcy. Koszt kredytu wynika zwykle z jego oprocentowania, prowizji za jego udzielenie, obowiązkowego ubezpieczenia oraz marży. Należy więc szczegółowo przyjrzeć się wartościom tych należności. Całkowity koszt kredytu gotówkowego w najbardziej przejrzysty sposób określa rzeczywista roczna stopa oprocentowania – w skrócie RRSO. Poznanie jej wartości pozwala na szybkie porównanie dostępnych na rynku ofert kredytów.

Kto może starać się o kredyt gotówkowy?

Kredyt gotówkowy może otrzymać tylko i wyłącznie osoba pełnoletnia, wykazująca stałe źródło dochodów oraz posiadająca zdolność kredytową. Im wyższa zdolność kredytowa, tym oczywiście większa szansa na korzystniejsze warunki kredytowe. Osoba z lepszymi zarobkami, dodatkowo zatrudniona na umowę o pracę i nie posiadająca zbyt wielu zobowiązań pieniężnych wobec innych osób lub instytucji ma więc dużą szansę na uzyskanie kredytu gotówkowego.

Kredyt gotówkowy – gdzie szukać?

W trakcie poszukiwań najkorzystniejszej oferty kredytu gotówkowego wiele osób decyduje się na skorzystanie z usług doradcy kredytowego. Jednak w dobie internetu można uzyskać wszystkie potrzebne nam informacje na temat kredytów gotówkowych bez wychodzenia z domu. Można na przykład zasięgnąć opinii od innych kredytobiorców. Na licznych forach dyskusyjnych poruszających temat kredytów gotówkowych niewątpliwie znajdziemy dużo przydatnych informacji.

Najlepszym rozwiązaniem jest jednak korzystanie z internetowych kalkulatorów ofert kredytów gotówkowych. Jeden z nich znajduje się na stronie Pożyczka Portal. Aby z niego skorzystać, należy jedynie wprowadzić wartości wymaganych parametrów kredytu (którymi są wysokość i okres kredytowania) oraz wybrać opcję ‘dobierz kredyt’. Wyświetlą nam się wówczas liczne oferty różnych kredytodawców, w których zwrócić należy uwagę przede wszystkim na RRSO oraz całkowitą kwotę do zapłaty. Po porównaniu wyświetlonych ofert bez wątpienia będziemy w stanie wybrać tą najlepszą.

Jeśli więc poszukujesz najkorzystniejszej oferty, nie czekaj! Znajdź najtańszy kredyt gotówkowy w Pożyczka Portal.

Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Przeczytaj poprzedni wpis:
kierowca
Z humorem czy gwiazdą? Jak reklamowane są ubezpieczenia samochodowe?

Na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych panuje zacięta konkurencja. Dlatego też niezwykle istotny stał się marketing, który skutecznie przyciągnie klienta. Sprawdźmy,…

Zamknij