Kredyty i Pożyczki

Remont mieszkania możemy sfinansować z jednego kredytu hipotecznego. Sprawdź jak

Kwiecień 6, 2015

Kupując mieszkanie używane, często musimy liczyć się tym, że niezbędny będzie remont. Ale skąd wziąć na po pieniądze kiedy wydaliśmy wszystko na wkład własny do kredytu? Na szczęście, istnieje możliwość zrobienia remontu w ramach jednego zobowiązania.


Jeden kredyt na wszystko

To możliwe! Niektóre banki oferują możliwość zaciągania kredytu i na kupno mieszkania i na jego wykończenie… i to nawet bez wkładu własnego. Są to Deutsche Bank, Pekao, Bank Zachodni WBK. Aby dowiedzieć się o szczegółach oferty należy udać się do placówki.

Kwota potrzebna na remont powiększy wartość nieruchomości

Klient, który nie ma wkładu własnego, a dodatkowo chce pożyczyć pieniądze na wykończenie lub remont, będzie miał taką możliwość w większości instytucji. Pieniądze, które wydamy na taki remont nieruchomość, automatycznie zwiększają jej wartość.

Uwaga! Trzeba jednak pamiętać, że klienci decydujący się na zaciągnięcie wysokiej kwoty kredytu będą musieli wykazać się odpowiednią zdolnością kredytową, na którą składa się wynagrodzenie, posiadane zobowiązania, liczba osób w gospodarstwie domowym oraz miesięczne wydatki przeznaczone na utrzymanie domu.

O zwiększaniu naszej zdolności kredytowej piszemy w osobnym artykule.

Podsumowując, jeśli nie mamy wystarczającej kwoty pieniędzy, to nie problem, banki udzielą nam jednego kredytu i na zakup, i na remont mieszkania. Oczywiście podstawowym warunkiem jest samo uzyskanie kredytu Tutaj już będzie liczyć się nasza zdolność kredytowa.

Sprawdź oferty kredytów hipotecznych

Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Dziedziczenie długów. Co się dzieje z długami po śmierci współmałżonka?

Wspólne spłacanie długów nie jest niczym prostym. Sytuacja dodatkowo się komplikuje po śmierci współmałżonka. W teorii długi są dziedziczne,…

Zamknij