Technologie

PayPal, skończyły się pieniądze na koncie? Sprawdź jak przelać pieniądze na PayPal

Kwiecień 3, 2015

Usługa PayPal stała się bardzo popularna, nic w tym dziwnego, jest tania, prosta w obsłudze i bez zbędnych formalności umożliwia płacenie przez internet. Ale co zrobić kiedy skończą się nam środku na koncie?

Jak przelać pieniądze na konto PayPal?

Zasilenie konta PayPal to nic trudnego, wystarczy wykonać przelew za pomocą rachunku bankowego zarejestrowanego na to samo imię i nazwisko, jakie widnieje na koncie PayPal. Aby zrealizować  przelew nie jest konieczne podawanie nawet danych rachunku bankowego. Gdy przelew bankowy zostanie zrealizowany, rachunek bankowy może jednak zostać automatycznie dodany do konta PayPal. Jeśli zostanie dodany automatycznie, możliwe będzie korzystanie z niego do wypłacania środków z konta PayPal.

Dodawanie środków

Pierwszym krokiem jaki musisz wykonać jest zalogowanie się do swojego konta pod adresem https://www.paypal.pl. Na pasku menu klikamy w zakładkę Dodaj środki. Następnie zaloguj się do swojego rachunku bankowego online.
Swój identyfikator przelewu wpisz jako tytuł przelewu, bez żadnych dodatkowych informacji.

Uwaga! Rachunek bankowy musi być zarejestrowany w tym samym kraju, w którym zarejestrowane jest konto PayPal.

Uwaga! Aby przelew się powiódł, rachunek bankowy użyty w celu dodania środków musi być zarejestrowany na Twoje imię i nazwisko. 

Uwaga! Doładowanie musi być wykonane ze złotówkowego rachunku bankowego. Przelewy z rachunków bankowych rozliczanych w innej walucie mogą się w niektórych przypadkach udać, jednak zdecydowanie je odradzamy, ponieważ w takim wypadku nastąpi automatyczne przewalutowanie.

Ile to kosztuje i ile trwa?

PayPal nie pobiera dodatkowych opłat za dodawanie środków do konta. Natomiast skontaktuj się z bankiem, aby dowiedzieć się, czy są naliczane opłaty bankowe.

A jak długo trwa przelew? Środki znajdą się na koncie PayPal w ciągu 1-2 dni roboczych. Po zrealizowaniu transakcji otrzymasz powiadomienie za pomocą wiadomości e-mail.

Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Firma w Anglii. Czy to się opłaca?

Biurokracja, zawiłe procedury i system podatkowy, wysokie podatki, z tym kojarzy się prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce. A jak…

Zamknij