Ciekawostki, Handel, Internet

Otodom – największy portal z ogłoszeniami nieruchomości i mieszkań

Lipiec 16, 2015

OtoDom.pl to internetowy serwis ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości, którego właścicielem jest Grupa Allegro sp. z o.o.

OtoDom.pl umożliwia użytkownikom przeglądanie i zamieszczanie ogłoszeń sprzedaży i wynajmu nieruchomości w szczególności mieszkań, domów, biur czy pokoi. W serwisie można również zamieścić reklamę swojej firmy i świadczonych usług jeśli są one związane z rynkiem nieruchomości. Znajdziesz tam też projekty domów, czy oferty zagraniczne. Dzięki aplikacji mobilnej dostępnej w Google Play szybko znajdziesz lub dodasz ogłoszenia za pomocą telefonu lub tabletu.

Jak to działa?

Ogłoszeniodawcom portal zapewnia dotarcie z ofertą do dużej liczby zainteresowanych odbiorców. Poszukującym nieruchomości z kolei portal gwarantuje stale powiększającą się bazę ogłoszeń sprzedaży lub wynajmu nowych mieszkań i lokali z rynku wtórnego oraz firm i usług działających w branży. Jeśli planujesz budowę domu znajdziesz też na stronie także dużą bazę projektów. Wystarczy się zalogować i zacząć szukać, portal dla poszukujących jest bezpłatny. Za dodawanie ogłoszeń się płaci. Dzięki temu, że właścicielem serwisu jest Grupa Allegro, ogłoszenie znajdzie się w portalu OtoDom oraz na OLX oraz samym Allegro.

Inne alternatywy

Tak naprawdę ciężko o lepszą alternatywę. Otodom jest największym takim portalem w kraju. Pomimo tego, w Polsce działają również:

  • Portalenieruchomości – Wyszukiwarka nieruchomości, w której znajdziesz mieszkania i domy na sprzedaż i do wynajęcia.
  • Okolica.pl – to codziennie aktualne ogłoszenia: domy i działki na sprzedaż, mieszkania i pokoje do wynajęcia, i wiele innych.
  • Home Broker – Ogólnopolski portal nieruchomości, aktualne ogłoszenia sprzedaży, kupna i najmu nieruchomości, domy, działki, lokale. Tysiące atrakcyjnych ofert z całej Polski. Oferty z Warszawy, Krakowa, Poznania, Gdańska i wielu innych miast.

Dodatkowe informacje

Właścicielem portalu jest Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, 60-166 Poznań, przy ul. Grunwaldzkiej 182, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000268796, o kapitale zakładowym w wysokości 33 916 500 zł, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP 527 25 25 995.

Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Przeczytaj poprzedni wpis:
jak kupować na ebay
eBay jak korzystać? Jak kupować na eBay

eBay to portal internetowy prowadzący największy serwis aukcji internetowych na świecie. eBay został założony 3 września 1995 roku przez…

Zamknij