Ciekawostki, Handel, Internet

Oponeo pl, czy da się kupić opony taniej niż u wulkanizatora?

Lipiec 17, 2015

Oponeo pl sprzedaje opony i felgi od 2001 roku. Portal był jednym z pierwszych sklepów internetowych w Polsce z oponami, a obecnie jest liderem branży oponiarskiej w kraju. OPONEO.PL S.A. posiada także sklepy zagraniczne: niemiecki, holenderski, austriacki, włoski, hiszpański, brytyjski, francuski, turecki, irlandzki i czeski. Czy da się tam kupić opony taniej niż u wulkanizatora?

Opony przez internet

Marką spółki i jej głównym portalem jest Oponeo.pl. Jest to największa w Europie baza informacji na temat opon samochodowych. Sprzedaż realizuje za pomocą rozwiązań informatycznych opracowanych przez dział IT. Działalność firmy oparta jest m.in. o nowoczesny, scentralizowany system ControlCenter. Skupienie wszystkich obszarów funkcjonalności firmy w jednym systemie pozwala na szybką i efektywną obsługę dużej liczby klientów.

Czy to się opłaca?

Oponeo oferuje zakup opon w bardzo korzystnych cenach. Firma jest w stanie zapewniać niskie ceny dzięki atrakcyjnym zakupom bezpośrednio od producentów ogumienia. Przyczynia się do tego skala działalności firmy, której celem jest ekspansja na całą Europę. M.in. dlatego można tu kupić opony taniej niż u wulkanizatora.

W jaki sposób można złożyć zamówienie?

Zamówienie można złożyć na kilka sposobów. Najszybszą i najlepszą formą zamówienia jest wypełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej sklepu. Skraca to maksymalnie czas jego realizacji. Można też zamówić opony telefonicznie, dzwoniąc pod numer (52) 341 88 00, faksem pod numerem (52) 341 88 50 lub drogą elektroniczną na adres info@oponeo.pl w temacie pisząc ZAMÓWIENIE.

Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Przeczytaj poprzedni wpis:
OLX czy Gumtree? Który portal z ogłoszeniami jest lepszy?

Portale z ogłoszeniami są coraz bardziej popularne i wciąż rośnie ich renoma. Pozwalają  na zakupy dobrej jakości produktów przy zachowaniu…

Zamknij