Ciekawostki, Strefa Marzeń

Najdroższe hotele świata. Ile jesteśmy skłonni wydać na hotel?

Marzec 22, 2015

Ile może kosztować noc w hotelu? W niektórych miejscach nawet setki tysięcy dolarów. Zobacz najdroższe hotele świata.

President Wilson Hotel w Genewie

Za królewski apartament w hotelu trzeba zapłacić całkiem sporą sumę, bo aż 65 tysięcy dolarów za noc. W apartamencie do naszej dyspozycji mamy trzy duże sypialnie i sześć przestronnych łazienek, oraz mnóstwo przestrzeni, która może pomieścić nawet 40 osób.

President Wilson Hotel w Genewie

Raj Palace Hotel w Jaipur, Indie

W bajkowej scenerii apartamentu prezydenckiego wypoczniemy już za 45 tysięcy dolarów za noc. Jest on jednym z największych w Azji o powierzchni 1,500 metrów kwadratowych. Bogato zdobiony, czteropiętrowy apartament z prywatnym tarasem na dachu, basenem zaskakuje nieziemskim, panoramicznym widokiem na miasto Jaipur.

Raj Palace Hotel w Jaipur, Indie

Grand Resort Lagonissi, Ateny

Stolica Grecji zachwyca nie tylko niezwykłymi zabytkami, ale i wyśmienitymi willami, których wynajęcie przekracza 50 tysięcy dolarów za noc. Usytuowane w południowej części miasta zapewnią relaks, kojącą wodą z morza egejskiego i wszelkie możliwe luksusowe wygody wyłącznie z osobistą obsługą.

Grand Resort Lagonissi, Ateny

Hotel Four Seasons,  Nowy York

Za każdą minutę spędzoną w luksusowym apartamencie Four Seasons trzeba zapłacić 30 dolarów, co daje 42 tysiące dolarów za dobę. Do naszej dyspozycji możemy mieć 400 metrów kwadratowych na ostatnim piętrze hotelu.

Hotel Four Seasons,  Nowy York

Hotel Martinez, Cannes

W tak wyśmienitej lokalizacji liczy się prawdziwy luksus czyli restauracja z gwiazdkami Michelin oraz piano-bar. Najdroższy apartament w hotelu wyposażono w dwie łazienki, saunę, spa i olbrzymi taras z niezwykłym widokiem na zatokę w Cannes.

Hotel Martinez, Cannes

Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak odliczyć internet. Sposoby na odliczenie internetu od podatku

Internet jest obecny niemal w każdym gospodarstwie domowym w Polsce. Czy można go odliczyć od podatku? Korzystanie z ulgi…

Zamknij