Temat dnia

Magdalena Ogórek jednak bez wsparcia SLD? Miller jest zawiedziony postawą swojej kandydatki?

Kwiecień 28, 2015

Leszek Miller i jego partia SLD są zdania, że kwestie finansowe z Magdaleną Ogórek są już uregulowane. Inne źródła donoszą, że jest inaczej.

– Wszystkie kwestie finansowe zostały już dawno uregulowane – mówi oficjalnie SLD o kampanii Magdaleny Ogórek. Leszek Miller zapewnia, że kandydatka dostała na kampanię kwotę o wartości dwóch autobusów Bronisława Komorowskiego.

Ostatnio zrobiło się głośno w mediach p tym jak Ogórek w wywiadach zapewniała o tym, że jest kandydatką bezpartyjną. Pojawiło się pytanie, czy zatem nie dostała pieniędzy od SLD na swoją kampanię? Leszek Miller jest zdania, że wszystkie kwestie finansowe zostały uregulowane, a pogłoski o tym, że jego partia odmówiła finansowania kandydatki są próbą oczernienia jej i partii.  – To się bierze stąd, iż kompleks polityczno-medialny skupiony wokół Bronisława Komorowskiego czyni wszystko, żeby Bronisław Komorowski rozstrzygnął wybory w pierwszej turze – mówił w sobotę w Opolu przewodniczący Sojuszu.

Lider SLD oświadczył również, że nie będzie żadnego wycofywania się SLD z poparcia dla Magdaleny Ogórek. Zapewnił, że on sam 10 maja będzie głosował właśnie na nią. – Wszystkie kwestie finansowe zostały już dawno uregulowane i jeżeli ktoś liczy, że Magdalena Ogórek się wycofa po to, by zrobić prezent Bronisławowi Komorowskiemu, to jest w głębokim błędzie – dodał szef SLD.

Kampania M. Ogórek miała kosztować  ok. 1 miliona zł. – Nie jest oczywiście tajemnicą, że my nie dysponujemy takimi milionami, jak sztab wyborczy pana Komorowskiego, czy pana Dudy. Budżet pani Magdaleny Ogórek, to jest mniej więcej wartość dwóch „bronkobusów”, które jeżdżą po kraju w długiej kawalkadzie – dodał Miller.

Zobacz również

Brak komentarzy

Odpowiedz

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jaką formę opodatkowania wybierzesz? Ryczałt, podatek liniowy, a może kartę podatkową? Każdy ze sposobów ma swoje wady i zalety

Opisywaliśmy już wszystkie z form opodatkowania dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Teraz przedstawiamy zalety każdej z metod. Wybór…

Zamknij