Internet, Porady

Jak wypłacić pieniądze z PayPal? Wypłata środków jest prosta!

Kwiecień 24, 2015

Masz środki na koncie PayPal? Bez trudu wypłacisz je na dowolne konto bankowe.

Instrukcja, krok po kroku

Aby wypłacić pieniądze z konta PayPal na rachunek bankowy musisz zalogować się do swojego konta PayPal pod adresem http://www.paypal.pl/. Na pasku menu u góry strony kliknij łącze Wypłać. W zakładce znajdź łącze Wypłata środków na rachunek bankowy. Wprowadź kwotę, którą chcesz wypłacić, a następnie wybierz rachunek bankowy, na który zostaną wpłacone pieniądze. Na zakończenie kliknij przycisk Kontynuuj. Sprawdź teraz szczegóły i kliknij opcję Kontynuuj. Gotowe, pieniądze z PayPal znajdą się  w ciągu kilku dni na dowolnym, podanym przez Ciebie koncie.

Wskazówki

Aby przelew się powiódł, rachunek bankowy użyty w celu wypłacenia środków musi być zarejestrowany na Twoje imię i nazwisko. Ponadto, jeśli np. nazywasz się Jan Mariusz Kowalski, a Twój rachunek bankowy został otwarty na nazwisko J. M. Kowalski, to jako swoje imię wpisz „J. M.”. Jeśli imię i nazwisko nie zostaną wprowadzone dokładnie w tym samym brzmieniu, co na wyciągu bankowym, przelew się nie uda.

Wypłacone środki zostaną zaksięgowane na rachunku bankowym w ciągu 1-2 dni roboczych.

Dla nowych kont PayPal ustalony został limity wypłat. Aby sprawdzić limit wypłat, zaloguj się do swojego konta PayPal i kliknij łącze Wyświetl limity. Aby usunąć limity wypłat, zweryfikuj swoje konto PayPal.

Aby wypłata mogła dojść do skutku, Twój rachunek bankowy musi być prowadzony w walucie lokalnej Twojego kraju.

Za wypłatę pieniędzy PayPal nie pobiera żadnych opłat.

Uwaga! W przypadku odrzucenia wypłaty środków przez bank PayPal obciąża użytkownika opłatą w wysokości 30 PLN. Nieudana próba wypłaty pieniędzy może być spowodowana podaniem nieprawidłowych informacji dotyczących rachunku bankowego.

Zobacz również

2 komentarze

 • Reply Tomasz Listopad 27, 2015 at 6:29 pm

  owszem wypłata jest prosta 🙂 ale jak przyjmujesz zapłatę np w euro to już nie wypłacisz euro tylko pln przeliczane po lichwiarskim kursie a suma prowizji wynosi 11% wiec jak sprzedasz towar np do Niemiec za równowartość 10 PLN to na twoje konto paypal wypłaci tylko 8900 PLN
  ale fak sam proces przelania jest bardzo prosty

 • Reply Radek Wrzesień 13, 2016 at 11:03 am

  „wiec jak sprzedasz towar np do Niemiec za równowartość 10 PLN to na twoje konto paypal wypłaci tylko 8900 PLN” – to jakaś wyższa matematyka widzę ;))))

 • Odpowiedz

  Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

  Przeczytaj poprzedni wpis:
  Kredyty i pożyczki bez BIK. Czy to bezpieczne? Sprawdź co musisz wiedzieć!

  Pożyczki bez BIK może wziąć każdy i w każdej chwili. Musimy jedynie uważać na nieuczciwe firmy. Jak je poznać?…

  Zamknij